O nás

Společnost byla založena v roce 1997 pod názvem GHL, s.r.o, a od počátku se zabývala  mimosoudním inkasem pohledávek. Proto máme velké zkušenosti a známe praxi věřitelů a vymahacích agentur.

Jednatel Ladislav Gottwald od r. 2004 do 2009 dělal vykonavatele EU Praha-východ a EU Havlíčkův Brod.

Situace na trhu pohledávek se od r. 2009 výrazně změnila a proto jsme přešli na druhou stranu barikády a zabýváme se zpracováváním insolvenčních návrhů.

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a zkušenosti s osobními bankroty       ( nikoli vlastní ). I z tohoto důvodu máme 50 % našich klientů na doporučení, což nás velice těší a zároveň zavazuje do budoucna.

Předmětem naší služby vždy je a bude : ZPROSTŘEDKOVÁNÍ  POVOLENÍ  ODDLUŽENÍ ( nikoli všeobecný a nesrozumitelný popis služby jako mají ostatní například : ADMINISTRATIVNÍ  PRÁCE ).

Navíc se náš vyškolený personál týmově nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vašeho finančního problému.

Složitější případy konzultujeme s insolvenčním správcem, případně s právníkem.

Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost a rychlost,  z toho důvodu si můžeme dovolit poskytnou záruky na naše služby.

Vždy zvolíme pro klienta tu nejvýhodnější a nejlevnější variantu. V případech nízkého zadlužení cca do 150 000 Kč a s ohledem na jeho finanční situaci klientovi doporučíme, aby si oddlužení nenavrhoval, protože to pro něj není ekonomicky výhodné.

Asi v 15 %  klienty musíme odmítat, protože nesplňují podmínky pro oddlužení.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat - rádi Vám na vše odpovíme a vysvětlíme.

Počátkem roku 2014 jsme změnili název v souladu s naším předmětem podnikání na INSOFER s.r.o.  -  férové insolvence.